ANASAYFA > KURUMSAL > HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Müşterimizin başarısı için çalışıyoruz.

Manisa’da faaliyet gösteren ÇAPRA İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, yarım yüzyıla yaklaşan endüstriyel karo imalat deneyimini, 1998 yılının Eylül ayında modern teknolojiyle birleştirerek tek tabakalı suni mermer plak üretmiş ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir.

İnşaat sektörünü, dünyadaki yeniliklerle tanıştıran ÇAPRA, geçmişten gelen tecrübesini, en son İtalyan teknolojisi ile birleştirerek, yer döşemelerinde ideal bir çözüme imzasını atmıştır.

En ince ayrıntısına kadar üst düzey kalite standartlarına sahip suni mermer, prekast malzemeler, washbeton, tretuvar karosu ve özel ürünler, mimari yapıların her aşamasında, zemin ve cephe kaplamalarında, park ve bahçe peyzajlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

ÇAPRA, en yeni teknolojiyle donatılmış tesislerinde 33x33, 40x40, 50x50, 30x60, 40x60, 40x80 ebatlarında, tek tabakalı ve çift tabakalı (washbeton-tretuvar) yer döşemesi imalatı yapmaktadır.

Kurulu tesislerde yılda 250.000 m2 yer döşemesi üretebilecek kapasiteye sahip olan ÇAPRA, merdiven basamağı, denizlik, harpuşta, bordür ve eşik gibi prekast yapı elemanları üretimiyle de, kullanıcıya geniş alternatifler sunmaktadır. Ayrıca yeni ürünler olan dalga desen, yay desen ve suni bazalt yer döşemeleri üretimi ile işlevsel ve estetik anlamda iyi tasarlanmış yaşam alanları için mimarlara ve tasarımcılara sınırsız tasarım özgürlüğü ile uygulama aşamasında çözüm ortağı olmaktadır.

 

Çapra olarak, mimarlar, mühendisler, inşaat firmaları ve kamu kurumlarına yönelik çözüm odaklı iş ortaklığı modeli ile farklı mimari uygulamalarda, projenin ihtiyacına uygun ebat, şekil, renk, desen ve dokularda suni mermer üretimi yapılmaktadır.

Basit bir konut ya da ofisten, iş merkezleri ve rezidanslara; stadyumlardan, havaalanlarına; alışveriş merkezlerinden şehir meydanlarına kadar birçok proje uygulamalarında örnek teşkil etmektedir.

ÇAPRA, estetik bakış açısı, uygulamaya yönelik teknik çözümleri, sürekli yenilenen ve trend belirleyen yaklaşımları ile ürettiği ürünler ile fark yaratıp, öncü olmaya devam etmektedir. Zengin ürün çeşitliliği ile mimarların; projeye özel uygulamaları ile müteahhitlerin hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

Tüm üretim sürecinde, çevreye duyarlı malzemeler kullanılarak, çevre dostu teknolojilere yatırım yapıp, enerji ve hammaddeyi en verimli şekilde kullanmaktadır.

Ar-ge ve Ür-ge çalışmaları ile yeni ve inovatif modeller geliştirip, ürünlerin kalitesini uluslararası standartlara uygun şekilde belgelendirip, sürekli iyileştirmektedir.

Geçmişten bugüne taşıdığı köklü 'etik' değerleri, ilkeleri eşliğinde, 'yenilikçilik', 'dürüstlük', 'çalışkanlık', 'insana saygı' ve 'gelişme' bilincini yaşatmaktadır.

Türkiye’de 1950’den bu yana faaliyet gösteren bir marka olarak, suni mermer sektörüne getirdiği yenilikler ve yüksek standartları ile sürekli yenilenen ve trend belirleyen yaklaşımları ile yapılara, iş ortaklarına ve sektöre değer katmaya devam etmektedir.

 

İLETİŞİM

ÇAPRA A.Ş.
A: Organize Sanayi Bölgesi 1. Kısım Atatürk Bulvarı No:1 Yunus Emre - Manisa / Türkiye
T: +90 236 233 97 87 Pbx F: +90 232 376 85 76 info@capra.com.tr


Copyright © 2020 ÇAPRA. All rights reserved. Designed by MesDizayn
Bizi sosyal medyadan takip edin.